A może by tak podszkolić angielski (lub inny język)? - KONKURS!

Z ręką na sercu powiedzcie, że jesteście zadowoleni z własnego poziomu języka i właściwie to już nie musicie go pogłębiać, bo jesteście usatysfakcjonowani, wystarczy Wam do pracy i po co się męczyć.

A może jednak - tak jak mnie - wiecznie jest Wam za mało nauki i chętnie byście się w tym względzie dokształcili? Jak już kiedyś pisałam, moje speaking skills spadły na łeb na szyję, od kiedy skończyłam studia :/ Albo może nie wierzę w siebie - whatever.

Tak czy siak, nikt z nas nie pogardziłby zapewne kursem językowym w jakimś miłym kraju, czyż nie? Angielski na Malcie, w Brighton, albo w Nowym Jorku? A może inny język? Jeszcze gdyby nam ktoś to dał za darmo.... No, tak pięknie nie będzie, ale możecie za odrobinę wysiłku otrzymać taką nagrodę w konkursie Sprachcaffe!


konkurs sprachcaffe
Tu możesz wziąć udział w konkursie KLIK

Wystarczy odpowiedzieć na dwa NAPRAWDĘ PROSTE pytania i zagłosować na mojego bloga.
Konkurs trwa od jutra, czyli 10. marca do 10. kwietnia tego roku. Nagrodą główną jest wyjazd na wybrany kurs językowy i materiały językowe, np. roczna prenumerata dowolnego magazynu z oferty Colorful Media,  bon o wartości 180 zł na zakupy materiałów językowych od FISZKI, bon o wartości 100 zł na zakupy w księgarni językowej Akademia oraz voucher zniżkowy na kursy językowe za granicą, jak również smartfon Prestigio multiphone pap3500; przewidziano też nagrody za wyróżnienia.
(Możecie też polubić moją stronkę na Facebooku, tam na bieżąco będę Was informować i przypominać o konkursie).

Zapraszam do udziału!
Powodzenia!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty