Wyniki konkursu Sprachcaffe!

Witajcie wszyscy!

Zaniedbałam Was, i bardzo przepraszam. Kurs na courserze pochłonął mnie bez reszty, ale jest wart każdej minuty! Czy ktoś z Was też go robi?? Jeszcze tylko dwa tygodnie i będzie po kursie, ale 16 maja wyjeżdżam na 3 tygodnie i raczej nie będę mieć dostępu do netu :/ Mam nadzieję, że jeszcze ostanie się jakiś czytelnik! Czekajcie cierpliwie plisss.

Dziś krótki post o konkursie Sprachcaffe. Wyniki były podane do publicznej wiadomości już tydzień temu, ale w ferworze codziennych zajęć przeoczyłam je.

Chciałam serdecznie Wam podziękować za wzięcie udziału w zabawie i głosowanie na mojego bloga.  A zwycięzcom pogratulować!

Miałam okazję zapoznać się z Waszymi zgłoszeniami konkursowymi. Wszystkie bez wyjątku mnie rozbroiły :) A ja niestety nie mam się czym pochwalić, jeśli chodzi o (spektakularne) wpadki językowe. .. Nie chcę przez to powiedzieć, że nie popełniam błędów. Oczywiście, że mi się zdarzały i nadal zdarzają, ale nigdy nie były zabawne :/ Raczej żenujące.

Odsyłam Was na stronę organizatora konkursu, gdzie możecie zapoznać się ze zgłoszeniami innych uczestników. Enjoy!


KLIK


Z innych rzeczy, to w czasie Wielkanocy pod klawisz z literką J na moim laptoku wpadł kawałek mazurka :) i czasem to j mi się nie chce wcisnąć - wybaczcie :) (Dalej tam tkwi i nie chce wyjść).


Komentarze

  1. Jako Twoja czytelniczka zgłaszam się, że się ostanę i cierpliwie poczekam na kolejne wpisy. Tym bardziej że wiem, co to znaczy nawał pracy pedagogicznej i doskonalącej. Niech kurs Ci służy!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty