Zlot Anglistów 2018 - Dzień Drugi


Noc z poniedziałku na piątek nie minęła bez excesów. Aby tradycji stało się zadość, znów wezwane  zostało kierownictwo Ośrodka, aby udzielić niesfornym anglistom reprymendy. Dziwi jedynie, że skarga pochodziła od innego anglisty, uczestnika naszego zlotu. W efekcie obowiązuje ścisła cisza nocna, co widać dziś wieczorem. Wszyscy pochowani w pokojach, cicho i bez życia :(

Ale w dzień się działo! Na insta możecie obejrzeć plan szkoleń, ja byłam na Erasmusie i prezentacji Atas i Creativo, a nawet zakupiłam 2 zestawy kart, a jeszcze jeden każdy uczestnik otrzymuje w gratisie. Obejrzałam też Who is a lemon tree? by Kasia Warszyńska. Moja niska frekwencja wynika z tego, że jestem tutaj bardziej w roli niańki niż uczestnika, a po drugie dzisiejszy temat wspólny dla większości prelekcji to Sprawdzian Ósmoklasisty, który nie plasuje się w sferze moich zainteresowań zawodowych (choć zapewne powinien). 

Natomiast jutrzejszy dzień zapowiada się dla mnie ciekawiej, i mam nadzieję zaliczyć 3 z przygotowanych wystąpień. Plan wrzucę jutro na insta.

Chciałam na koniec dzisiejszej relacji pochwalić bardzo dobre jedzenie i ponarzekać, że od niedzieli nie ma piwa bezalkoholowego.

Stay tuned!

Komentarze

Popularne posty