O mnie / kontakt


Mam na imię Ania i od 2000r. uczę innych angielskiego. W szkole państwowej pracuję od kwietnia 2008 roku. Jestem nauczycielem dyplomowanym.
Pracowałam w kilku szkołach językowych, udzielałam prywatnych lekcji (wystawiam faktury) - uczyłam na wszystkich stopniach zaawansowania i w każdym - poza przedszkolnym - przedziale wiekowym.
Skończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim, mam dwie specjalności - nauczycielską i język handlowy (potocznie zwany językiem biznesu). Ukończyłam też zintegrowaną edukację wczesnoszkolną z językiem angielskim, również na UŚ.

Blog został założony w 2013 roku z potrzeby dzielenia się moimi pomysłami, których z różnych względów nie mogłam zrealizować w szkole.

Moją pasją jest język angielski oraz  kultura krajów anglojęzycznych. Poza tym książki (ale po polsku!) dobre filmy, seriale, muzyka, język rosyjski.
Zapraszam na mojego insta, gdzie można podglądać co robię w życiu poza językiem angielskim (choć on rządzi!).
Miło mi też będzie, jeśli polubisz mój fanpage na fb
Komentarze

 1. O! To chyba nówka? Miło zobaczyć buzię, która pisze takie fajne posty :) (chociaż już Cie wcześniej obczaiłam na GL ;P).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, zdjęcie ma już kilka miesięcy, muszę pstryknąć sobie nową fotkę z ręki ;)

   Usuń
 2. Myślałam, jak mogę odwdzięczyć się za ciekawe pomysły, które niejednokrotnie wykorzystałam podczas lekcji. Nie piszę (jeszcze;) swojego belferskiego bloga, ale chętnie podsunę pomysły na pracę Samorządu Uczniowskiego. Byłam długo opiekunem i ... prowadziłam bloga SU, który teraz jest kontynuowany przez koleżankę i kolegę. Jak zostałam opiekunem SU, szukałam pomysłów w sieci, potem dokładałam swoje. Początkowo były to też konkursy w ramach edukacji europejskiej (braliśmy udział w konkursie UNISZKOŁA). Zapraszam na bloga SU mojej szkoły - pełnego pomysłów :) http://blogsp4.blogspot.com/
  Niech to będzie moje podziękowanie za wszystkie inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj wynalazłam Pani bloga i nie mogę się oderwać od czytania. Super pomysły, fajnie Pani pisze, świetne poczucie humoru. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty